Witamy na stronie firmy RETCOM. Zdając sobie sprawę z prężnie rozwijającego się rynku IT, firma RETCOM wychodzi naprzeciw klientom indywidualnym jak również korporacyjnym, którzy są zainteresowani kompleksową obsługą informatyczną.

Komputery

Jednym z przedmiotów jej działalności, jest wytwarzanie dedykowanego oprogramowania na zlecenie. Projektujemy zarówno systemy informatyczne, jak i strony internetowe o różnej złożoności. Poza wytwarzaniem oprogramowania, świadczymy również usługi związane z jego wdrażaniem i dalszą konserwacją.

W ramach partnerstwa z firmą Comarch S.A. oferujemy także sprzedaż i usługi wdrożeniowe oprogramowania ERP Optima dla małych i średnich firm.

Najważniejsze są dla nas cele biznesowe klienta, dlatego stawiamy na pełną współpracę pomiędzy naszą firmą, a klientem i staramy się, aby w ramach prowadzonego projektu występował pełny przepływ informacji. Dzięki temu, realizowane przez nas projekty, są zawsze zgodne z wymaganiami zdefiniowanymi przez klienta.

Naszym celem jest również doraźna pomoc klientom natrafiającym na trudności techniczne, jak również doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań informatycznych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY