Comarch ERP Optima
Comarch ERP Optima to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

To potrzeba klienta decyduje o tym, jakie funkcjonalności programu będzie wykorzystywał w swojej pracy. W każdym momencie możliwe jest rozszerzenie instalacji o kolejne aplikacje.

Wybierając Comarch ERP Optima masz możliwość wykorzystywania najnowszych narzędzi wspierających prowadzenie i zarządzanie Twoją firmą. Dzięki dodatkowym rozwiązaniom zabezpieczysz dane, możesz budować nowe kanały sprzedaży, czy też znaleźć swojego księgowego.

Comarch ERP Optima dostępna jest także w modelu usługowym. Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie online firmą poprzez przeglądarkę internetową. Comarch ERP Optima to nowoczesny, zintegrowany program do kompleksowego zarządzania dostępny przez Internet.